×

Proszę się zalogować.

email:
hasło:

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu w jego obecnym brzmieniu.


Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta?

Alchemia nurkowania - portal nurkowy
CENTRA NURKOWE

Kraken
Kraken
Wyłom 1
30-373 Kraków
+122668687
601 823 005
kraken@kraken.pl

O nas

„W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest." (W galerii zobacz fotki z naszych wypraw)

KRAKEN to szkoła instruktorów nurkowania. Profesjonalne szkolenia instruktorskie, divemasterskie i specjalizacyjne nadają rytm naszej pracy. Prowadzimy również podstawowe kursy nurkowania oraz organizujemy wyprawy nurkowe. Wybieramy dla nurków takie programy szkolenia, które najlepiej sprawdzają się w praktyce, od wraków Bałtyku po rafy Azji Południowo-Wschodniej.

 

„Najlepszym nurkiem jest ten, kto czerpie z nurkowania najwięcej radości" (Bez ryzyka nie ma zabawy)

 

 

 

Jako nurek potrzebujesz porządnego, precyzyjnego wyszkolenia - bez względu na to, czy najbardziej polubisz nurkowanie w ciepłych morzach na rafach koralowych, czy w każdym polskim, rześkim jeziorku. Łącząc nasze doświadczenie ze standardami szkolenia PADI oraz innych organizacji nurkowych prowadzimy autorskie programy szkoleń nurkowych. Program kursu obejmuje wszystko, co potrzebuje nurek dla bezpiecznego nurkowania. Jeżeli jednak ktoś ma taką potrzebę i możliwości, to wprowadzamy wiele dodatkowych ćwiczeń i nurkowań w ramach „poważnych zabaw", ale wprowadzamy je tylko pod warunkiem, że nurek jest na nie gotowy.

„Kiedy będzie przerwa?"

„Chcesz przerwę, to możesz wstać, a potem usiąść" (Czasami trzeba się przyłożyć:-)

Każda szkoła i klub nurkowy prowadzący szkolenia w dowolnej organizacji reklamują się, że prowadzą międzynarodowe szkolenia. Nurka rekreacyjnego z certyfikatem dowolnej organizacji przyjmie, jako klienta, każda baza nurkowa na świecie. Jeżeli jednak w przyszłości chciałbyś zostać nurkowym profesjonalistą, to tylko szkolenia w ramach organizacji PADI dadzą ci możliwość pracy w centrach nurkowych na świecie. Z uprawnieniami innych organizacji jest bardzo trudno zdobyć pracę. PADI, dzięki zewnętrznym egzaminom instruktorskim prowadzonym bezpośrednio przez swoich przedstawicieli, zdobyło uznanie wśród osób prowadzących centra nurkowe na całym świecie, jako najbardziej wiarygodny partner. 

 

 

 

 

Centrum nurkowe

Logowanie / Rejestracja

Zaloguj się, aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Login Please